Blackjacki reeglid

Meie blackjacki juhendis leiad täpselt, kuidas mängida kasiino blackjacki ja kuidas mängida blackjacki nagu ekspert. Mängu kõige tähtsam element on õppida panustama; panustamise valikuid pole palju, nii et pead keskenduma peamiselt sellele, milliseid panuseid soovitatakse iga käe puhul.

Õppides kasiino blackjacki mängima, pead kõigepealt teadma, et see klassikaline mäng keerleb lihtsa tõsiasja ümber, mida paljud unustavad: diiler on viimane, kes kaarte võtab. Isegi kui diileri otsused on mängu reeglite tõttu ette määratud, võtavad mängijad esmalt riski lõhki minna ja kaotada.

Pole oluline kui diiler hiljem lõhki läheb: fakt on, et oled juba oma kaotanud. Kui mängida blackjacki peab seda meeles pidama. Loe, kuidas mängida blackjacki otse spetsialistidelt ja saa parimaid nõuandeid!

Sama kehtib kui mängida 21 blackjacki. Õnneks pakuvad enamik maailma online kasiinosid mobiilsust, et saaksime kodus harjutada ja keskenduda sellele, kuidas mängida. Sind üllatavad paljud asjad, mida arvasid, et tead selle mängu kohta ja blackjacki õppimine on väga lõbus!

Blackjacki reeglid

Parimad blackjacki reeglid on need, mis annavad sulle rohkem eeliseid maja ees, kuid pea meeles, et selle või mõne muu mängu mängimisel on operaatoril alati eelis.

Kõige lihtsamad blackjacki reeglid on järgmised:

  • Võitja on mängija ja diileri vahel see, kes jõuab lähemal 21-le. Mängijad panustavad individuaalselt maja vastu, mitte üksteise vastu.
  • Näokaardid ja kümned on kümne punkti väärtused, teised kaardid on nimiväärtusega, ei ole jokkereid ja ässad on väärt 1 või 11 mängija valikul.
  • Kõik blackjacki reeglid on kõikjal nii, et võidad automaatselt, kui saad ässa kümne punktilise kaardiga, mida nimetatakse Blackjackiks, kuid diileril ei tohi olla samuti Blackjack. Kui on, siis on see viik (saad oma panuse tagasi.) Blackjacki saamine maksab tavaliselt 1.5x või 1.2x. Püüa alati mängida 1.5x lauas, kuna see annab sulle suurema eelise.
  • Teine standard blackjacki reegel on "kindlustus". See tähendab, et saad oma panusele panna juurde poole algsest panusest kui diileril on äss ja kui käe lõpuks on tal blackjack, võidad selle panuse. Nagu näed hiljem meie blackjacki reeglite tabelis ei tohiks seda kunagi kasutada.
  • Saad oma käe "poolitada", kui saad paari sama väärtusega kaarte. Kasiino blackjacki reeglid võimaldavad mõnikord uuesti poolitada teatud arv kordi kui saad veel sama kaardi.
  • Vastavalt ametlikele blackjacki reeglitele saad võimaluse kahekordistada oma esialgse panuse, paludes ühte lisakaarti. Saad lisaks ainult ühe kaardi.

Mõnel juhul ütlevad reeglid, et diiler peab seisma jääma 17 peal, kuid mis tähendab blackjackis kõva ja pehme käsi? Kui Blackjacki diileri reeglid näevad ette, et diiler peab kaardi juurde võtma pehme 17 peal tähendab see, et ta on kohustatud kaardi võtma jõudes 17-ni, kasutades ässa, mis loetakse 11-ks (pehme 17).

Võib olla blackjacki reegleid, mis on eksklusiivsed ainult konkreetse kasiino jaoks. Näiteks mõned kasiinod on valmis maksma progressiivseid jackpotte, eriauhindu kolme seitsme saamise puhul või võidu eest pärast seitsme või enam kaardi võtmist.

Kuidas võita blackjackiga

Meie peamiste blackjack nõuannetega näed, kuidas sinu võimalus online blackjackis võita oluliselt kasvab.

Paljud inimesed küsivad, kuidas võita blackjackis ilma kaarte loendamata. Fakt on see, et blackjack on laialdaselt tuntud kui madalaima maja eelisega mäng. Mõned väidavad, et see võib olla vaid 0,5%, kuid see ei jõua kunagi 0%-ni.

0,5% on hämmastavalt madal maja eelis; see on peaaegu sama kui mündivise! Parim viis blackjackis võita on olla kannatlik, riskida ainult siis kui tunned end kindlalt ja järgida oma strateegiat.

popup

Saate muljetavaldav boonus turvalisest online-kasiinost

€300