Blackjacki strateegia

Tere tulemast meie Blackjacki strateegia juhendi osasse, mis on kõige olulisem etapp, kui tegemist on erinevate blackjacki strateegiate elluviimisega. Siin on palju infot. Pead enne alustamist tutvuma paari asjaga.

Blackjacki strateegiad

Oled valmis online kasiinode võrku sisenema ja mängima kuulsaid blackjacki versioone NetEnt, Playtech, RealTime Gaming või muult tarkvara arendajalt lauaarvutile või mobiilile? Kui oled alljärgneva info teadvustanud jätka vastava strateegiaga.

Ühe kaardipaki blackjacki strateegia - Pehme 17 ja Kõva 17

Mõisted, mille puhul see lähenemine toimib on: lubatud kahekordistada panust misiganes kahe kaardi kombinatsioonile ja kahekordistamine lubatud ka peale poolitamist ning käest loobumine pole võimalik. Diileril POLE lubatud kaarti võtta ühegi 17 puhul (S17 reegel). Järgides neid reegleid ja blackjacki tabeleid on ühe kaardipaki puhul maja eelis hämmastavalt madal -0,15%.

Kui iga reegel jääb samaks, kuid diileril on lubatud kaarti juurde võtta pehme 17 (H17 reegel) on maja eelis järgmiste blackjacki tabelite kasutamisel veidi kõrgem +0,04%. Ühe kaardipaki blackjacki strateegia - Pehme 17 ja Kõva 17

Kahe kaardipaki blackjacki strateegia - Pehme 17 ja Kõva 17

Nüüd, oletame, et tingimused on samad aga kasutatakse kahte kaardipakki ja diiler peab jääma 17-le, olenemata sellest. Kui me rakendame oma Blackjacki täiuslikku strateegiat nendes tingimustes ja rakendame 2 kaardipaki strateegiat on maja eeliseks +0,20%. Pole üldse halb. Siin on tabel. Kahe kaardipaki blackjacki strateegia - Pehme 17 ja Kõva 17 photo 1

Aga kui majal on lubatud võtta lisakaart kui diiler saab pehme 17 on kahe kaardipaki blackjacki eelis majal +0,40%. Need on kahe kaardipaki blackjacki strateegia tõenäosused: Kahe kaardipaki blackjacki strateegia - Pehme 17 ja Kõva 17 photo 2

4 kaardipaki blackjacki strateegia - Pehme 17 ja Kõva 17

Tingimused, mille puhul see strateegia toimib on järgmised: lubatud panuse kahekordistamine iga kahe kaardi puhul ja pärast poolitamist. Loobumine võimalik ja diileril on keelatud 17-le lisakaarti võtta. Kui kasutada seda blackjacki võidustrateegiat on maja eelis ainult +0,38%.

4 kaardipaki blackjacki strateegia - Pehme 17 ja Kõva 17 photo 1

Kui majale on lubatud lisakaart kui diiler saab pehme 17, suureneb maja eelis kuni +0,59%. See on kõik, mida pead selle blackjacki strateegia tabeli kohta teadma ja see ütleb, millal mitte blackjackis kaarti võtta. Ära unusta järgida meie blackjacki strateegiaid, et veenduda nende töötamises.

4 kaardipaki blackjacki strateegia - Pehme 17 ja Kõva 17 photo 2

Paljud eksperdid kasutavad neid tabeleid oma blackjacki strateegiana 6 ja 8 kaardipaki puhul, kuid leiavad, et rohkem kaardipakke on alati maja eelis.

Blackjack Vahetus

Kui soovid proovida erinevaid mänge, leiad selle variandi põneva olevat. Blackjacki Vahetuse tõenäosused on +0,58%, arvestades optimaalse skeemi kasutamist.

Blackjack Vahetus

Mitme kaardipaki blackjacki strateegia tabel

See tabel on mõeldud mängude jaoks, mis võimaldavad pärast poolitamist panust kahekordistada, kahekordistades iga paari puhul ja 6 kaardipaki puhul. Tõenäosused on maja kasuks umbes +0,66%.

Mitme kaardipaki blackjacki strateegia tabel

Kuidas lugeda blackjackis kaarte

On palju blackjackis kaartide lugemise süsteeme. Oleme siin, et aidata. Me jagame sinuga seda laialt levinud süsteemi.

On mõningaid tegevused, mida pead omandama selle tehnika abil kasiinode ära kasutamiseks. Esiteks pead õppima ära blackjacki põhistrateegia, mis on siin postitatud.

Kuidas lugeda blackjackis kaarte

On hea kui oled juba harjutanud meie eelmiste tabelitega. Teiseks pead kaartidele väärtuse määrama ja meie soovitame kasutada Kõrge-madal meetodit. 2 kuni 6 kaartide väärtus on +1, 7, 8 ja 9 väärtus 0 ja ülejäänud on väärt +1, sealhulgas äss.

Hea! Oleme poolel teel. Nüüd loed diileri jagatavaid kaarte ja panustad miinimaalselt kasutades põhistrateegiat mängimiseks. Maksad kaartide nägemise eest kogudes piisavalt infot. Enne mängu pead määrama oma raha ja panustamise ühiku. Soovitame alustada minimaalsest ja hoida 1000 ühiku suurust saldot.

Järgmine samm on info kasutamine. Jaga oma tegelik skoor kaardipakkide arvuga ja panusta vastavalt. Ära unusta, et peaksid internetis tasuta harjutama enne kui midagi päris rahaga proovid!

popup

Saate muljetavaldav boonus turvalisest online-kasiinost

€300