Boonused Blackjackis

Online blackjack ühendab endas mitte ainult õnne, vaid ka oskusi ja taktikat, mistõttu on see mäng väga populaarne. Kasiinod kasutavad mängijate ligimeelitamiseks mitmesuguseid kasiinoboonuseid. On palju erinevaid boonuseid - alates sissemakseta boonustest kuni väga muljetavaldavate tervituspakkumisteni. Pealegi võib mõningaid boonuseid anda mitte ainult uutele mängijatele, vaid ka suurtele mängijatele.

On boonuseid, mida on väga lihtne saada, mõnede jaoks tuleb täita teatud tingimusi. Igal juhul on boonusraha suurepärane täiendus teie pangakontole!

Parimad online-blackjack-boonused

Parimate blackjack-boonuste hindamisel võrdleme nende summat, panustamisnõudeid ja muid detaile, mida esmapilgul ei pruugi märgata. Siit leiad mainekate online-kasiinode parimad pakkumised.

Kuidas saada online kasiino boonust blackjacki mängimiseks

 • 1

  Valige kasiino ja registreeruge

  Vali kasiino ülaltoodud tabelist ja registreeri end veebilehel, kogu protsess ei võta rohkem kui 1-2 minutit.

 • 2

  Analüüsige kõiki saadaolevaid boonuseid

  Navigeerige menüüsse Promotions ja vaadake boonustingimused läbi. Pöörake tähelepanu panustamisnõuetele ja veenduge, et boonust saaks kasutada mängus, mida soovite mängida.

 • 3

  Tehke sissemakse ja saate boonuse

  Siinkohal tuleb teil vaid valida teile sobiv makseviis, teha sissemakse ja valida "Kasuta boonust".

 • 4

  Alusta blackjacki mängimist pärisraha eest

  Pärast boonuse saamist võid nautida oma lemmikmängude mängimist. Pea meeles, et panustamisnõuded võivad sõltuda mängu tüübist. Kui olete teinud vajaliku arvu panuseid, saate taotleda võitude ülekandmist oma pangakaardile või e-rahakotile.

Blackjack-boonuste üksikasjad

Blackjack-boonuste eelised

Boonused online-blackjackis aitavad parandada nii teie panuste hulka kui ka kvaliteeti. Tervitusboonus sõltub näiteks teie sissemakse summast. Kui boonus on kirjas kui 100% sobitusboonus esimesel deposiidil kuni 200 dollarini, tähendab see, et kui te hoiustate 200 dollarit ja soovite boonust saada, siis on teil 400 dollarit blackjacki mängimiseks.

Blackjack-boonuste puudused

Kui soovite boonust saada, pidage meeles, et igal online-kasiinol on oma panustamisnõuded, minimaalne boonuse saamiseks vajalik boonussumma. Saate neid igal ajal kontrollida tingimuste jaotises, mis on tavaliselt paigutatud kasiino veebilehe allosas.

Boonuse väljamaksmiseks tehtava panuse summa on otseses seoses teie deposiidi või boonuse summaga. Näiteks tegite deposiidi, mis võrdub 50 dollariga. Online kasiino annab teile 100% boonuse. Piir on x15+ hoius. See tähendab, et pead tegema sissemakse 15*50+50=800$, et seda välja maksta.

Parimad online-blackjack-boonused

Parimate blackjack-boonuste hindamisel võrdleme nende summat, panustamisnõudeid ja muid detaile, mida esmapilgul ei pruugi märgata. Siit leiad mainekate online-kasiinode parimad pakkumised.

Kasiino boonuste ja kampaaniate tüübid

 • Registreerimisboonused (deposiidita boonused)

  Seda tüüpi boonuseid saate kohe pärast registreerimist valitud online-kasiinos. Selle summa on tavaliselt väike, keskmiselt $10. Sellel boonusel on aga suur eelis - selle saamiseks ei pea te täitma mingeid nõudeid.

 • Tervitusboonused

  See on üks populaarsemaid online-kasiino boonuseid. Selle saamiseks peate tegema sissemakse teatud summa (üksikasjad leiate valitud kasiino tingimustest). Oletame, et teete 50 dollari suuruse sissemakse ja on öeldud, et võite saada boonust 50% kuni 300% või rohkem oma sissemakse summast. Kahjuks ei ole võimalik boonussummat välja võtta ja kohe välja maksta. Kui see oleks võimalik, oleksid online-kasiinod juba pankrotti läinud. Saate boonuse välja maksta ainult siis, kui olete teinud tingimustes märgitud minimaalse sissemakse ja teinud nõutava arvu panuseid. Kui sa võidad, lisatakse kogu sinu võit sinu isiklikule kontole ja sa võid selle välja maksta, kasutades online kasiino poolt toetatud makseteenuse pakkujate hulgast valitud makseteenuse pakkujat.

 • Igapäevased / iganädalased / igakuised boonused ja kampaaniad

  Seda tüüpi boonus on tavaliselt krediteeritud lojaalsetele mängijatele.

 • Mänguspetsiifilised boonused

  Seda tüüpi boonuseid kasutavad kasiinod selleks, et julgustada teid mängima esiletõstetud lauamänge või online teenindusautomaate.

 • Seadmespetsiifilised boonused

  Nutitelefoni mängijad võivad saada mõningaid preemiaid registreerumise eest.

 • High Rolleri boonused

  Lojaalsed mängijad võivad saada lisaboonuseid suurte summade regulaarsete sissemaksete tegemise eest.

Küsimused ja vastused

 • Kuidas oma boonust online-blackjackis välja maksta?

  Igal kasiinol on mõned boonuspoliitikaga seotud nõuded, Enamikul juhtudel eeldavad nad mõningaid panustamisnõudeid. Pärast nende täitmist võite taotleda yoru võidu väljamaksmist, kasutades selleks enda valitud makseviisi. Tavaliselt küsitakse sinult esimest korda mõningaid isikuandmeid, nagu sinu vanus (peaks olema 18+). Tavaliselt ei kesta verifitseerimisprotsess kaua.

 • Kas ma võin kasutada deposiidita boonust blackjacki mängimiseks?

  Blackjacki deposiidita boonus annab võimaluse mängida blackjacki tasuta, enne kui sa mängu omandad ja otsustad mängida pärisraha eest. See ei ole väga laialt levinud, kuid yo võib leida seda mõnes kasiinos.

 • Mis siis, kui ma taban jackpot'i pärast deposiidita boonuse kasutamist?

  Kui kasutad panuste tegemiseks deposiidita boonust, siis olenemata sellest, kui palju sa võidad, on võidud kõik sinu. Sa võid neid kasutada oma tulevaste panuste tegemiseks või teha need oma kaardile/rahakotile väljamakseid, kasutades mõnda sulle sobivat makseviisi.

 • Kas ma saan boonust live-blackjacki mängimise eest?

  Live-blackjacki mängimiseks pakuvad boonuseid mitmed kasiinod, seega nende leidmiseks pead täpsemalt tutvuma kampaaniate nimekirjaga.

 • Kas ma võin võita pärisraha ilma deposiiti tegemata?

  Deposiitideta boonus võimaldab teil saada kasu lisavahenditest ilma oma raha kulutamata. Ainus asi, mida sa pead sellise boonuse saamiseks tegema, on isikliku konto registreerimine online-kasiinos.

popup

Saate muljetavaldav boonus turvalisest online-kasiinost

€300