Blackjack77 meeskond ja tööfilosoofia

Online-kasiinod võidavad tänapäeval üha enam populaarsust. Kõigist kasiinode lauamängudest on blackjackil kõige suurem nõudlus, sest see pakub kõige soodsamaid koefitsiente. Erinevalt teenindusaegadest ja ruletist nõuab blackjack mõningaid teadmisi ja oskusi. Seega on meie eesmärk aidata teil õppida blackjacki põhireegleid ja tõhusamaid strateegiaid kasiinotööstuse ekspertidelt. See aitab teil teha ratsionaalsemaid otsuseid ja maksimeerida oma võite online-kasiinodes.

2019. aastal meie ambitsioonika meeskonna poolt käivitatud Blackjack77 on veebisait, mis on pühendatud kõigi blackjacki valdamise põhiküsimuste käsitlemisele, alates reeglitest ja põhistrateegiast kuni turvaliste hasartmängutavadeni. Lugejad on oodatud laiendama oma teadmisi ja parandama blackjack'i oskusi, mängides samal ajal professionaalseid demomänge, mis on valitud ja testitud meie meeskonna poolt.

Toimetusmeeskond

 • ________

  Autor ja peatoimetaja

  Abraham Davis on üks meie autoritest ja Blackjack77 peatoimetaja. Ta töötas tarkvaraarendajana mitmes hasartmängufirmas. Abraham on innukas blackjacki ja pokkeri mängija, kes tõi oma erialase kogemuse ja mänguoskused, et muuta Blackjack77 parimaks teabeallikaks online-kasiinomängijatele.

  Ta koostas ka Blackjack House Edge Calculator'i funktsionaalsuse, mis on mõeldud edasijõudnud mängijatele ja aitab teil näha oma ja kasiino koefitsiente konkreetses blackjack-mängus, mida te mängite.

 • ________

  Kirjutamise osakonna juhataja

  Joanna Nelsen juhib kirjutajate meeskonda, et tagada meie pakutav sisu oleks hästi kirjutatud, korrektne ja tõepärane. Joannal on ajakirjanduse ja ärimaailma taust, ta on kirjutanud veebisisu üle 9 aasta. Lisaks sellele huvitub ta online-kasiinodest ja soovib innukalt testida oma lemmikkasiinomängude uusi variante. Aastate jooksul on ta omandanud oskuse aidata inimestel mõista keerulisi hasartmängupõhimõtteid ja teha ratsionaalseid hästi argumenteeritud otsuseid, kui tegemist on hasartmängudega. Joannale meeldib blackjack, sest selles on tasakaalus kalkuleeritud riskid ja strateegilised otsused.

 • ________

  Kasiinoanalüütik

  Maria Kowalski on meie kasiinode ülevaatemeeskonna kasiinoanalüütik. Ta on elanud ja õppinud Pariisis, Amsterdamis ja Krakovis ning räägib 5 keelt. Enne meeskonnaga liitumist töötas Maria turundusuuringute ja analüütikaga. Tema elav isiksus koos detailide tähelepanelikkuse, põhjaliku uurimistöö ja visadusega teevad temast ühe meie meeskonna tippspetsialistidest. Hoolimata oma tihedast graafikust naudib Maria erinevaid tegevusi, nagu blackjack-pontooni mängimine, fotograafia, psühholoogia ja meditatsioon.

 • ________

  Kasiinoanalüütik

  Annisa Aksoy on üks meie kasiinoanalüütikutest, ta uurib uusi kasiinosid meie suuniste ja kvaliteedikriteeriumide alusel, kontrollib põhiparameetreid ning hoiab kasiinode andmeid ajakohasena ja täpsetena. Enne kasiinoanalüütiku ametikohale asumist on ta läbinud pika tee klienditeenindaja, IT-abiteenindaja, palgaarvestuse ja operatsiooniteenistuse ametikohalt.

  Annisa armastab reisida, eriti Itaalias, kus ta veetis 3 aastat Firenzes. Ta naudib sõpradega pokkerit ja jälgib kõiki tenniseturniire suure entusiasmiga, sest see on tema lemmiksport juba üle 15 aasta!

 • ________

  Vastutustundlike hasartmänguprojektide juht

  Vincent Martin asub Hamburgis, ta on omandanud laialdase töökogemuse äriasjade, turunduse, pokkeri ja spordikihlvedude valdkonnas. Ta juhib meie vastutustundliku hasartmängu projekte ja juhib mitmesuguseid küsimusi praeguste standardite parandamisel, osaleb ka kasiinode analüüsi- ja hindamisprotsessis.

  Vincent naudib võrgustike loomist, jalgpalli mängimist koos sõpradega või petanki mängimist koos perega, reisimist ja heade raamatute lugemist.

Me valime ainult parimad kasiinod

Kui me leiame online-kasiinod, siis hindame kindlasti erinevaid tegureid, mida nad pakuvad. Seda tehakse selleks, et soovitada teile ainult turvalisi online-kasiinosid, mis pakuvad parimat mängukogemust.

 • PANGANDUS JA TURVALISUS

  Me mõistame, kui oluline on hoida oma isiklikke ja finantsandmeid turvaliselt. Meie hindamisprotsessi käigus kontrollime, kas kasiinodel on kehtiv SSL-krüpteering, pöörame erilist tähelepanu kasiino litsentsi kontrollimisele, veendume, et selle on väljastanud seaduslik reguleeriv asutus, kontrollime, kas kasiinod on reguleeritud sõltumatute asutuste, nagu eCOGRA, poolt, testime mänge, et veenduda, et need ei ole võltsitud. Veendume ka, et sissemakse protsess on lihtne, makseid töödeldakse üsna kiiresti ja võid oma võidud välja võtta kasiinode poolt määratud aja jooksul.

 • BOONUSED JA KAMPAANIAD

  Meie kasiinoanalüütikud kontrollivad kõiki kasiinode poolt pakutavaid boonuseid. Me valime välja kasiinod, kus on kõige suuremad tervitusboonused, ja veendume, et boonustingimused on õiglased. Jälgime pidevalt, kui tihti iga kasiino pakub oma liikmetele uusi boonuseid ja erilisi stiimuleid. Samuti kontrollime kasiinode püsikliendiprogramme ja hindame, kas nende soodustused on tõesti õiglased ja mängijatele kasulikud.

 • MOBIILNE KOGEMUS

  Me testime kasiinomänge iPhone'i, Androidi ja tahvelarvutite seadmetest, et veenduda, et 1) mängud laadivad kiiresti 2) need on hästi optimeeritud väikestele ekraanidele 3) mobiilseadmete kasutajatele pakutavad eriboonused on tõepoolest saadaval, 4) kasiinorakendused laadivad kiiresti, neil on hea kujundus ja lai mängude valik.

 • KLIENDITUGI

  Meie hindamisprotsessi käigus kontrollime kasiino privaatsuspoliitikat, et mõista nende andmekaitsestandardeid ja veenduda, et mängijate isiku- ja finantsteave on nende käes turvaline. Püüame loetleda ainult kasiinosid, mis pakuvad kliendituge 24/7. Meie meeskond võtab kasiinodega ühendust telefoni, live-chati abil, et veenduda, et nad annavad kiireid ja hästi informeeritud vastuseid.

Saada meile kiri

 • Nimi
 • Saatke
 • Teema

Soovin saada boonuseid

Proovige mängides Blackjack on soovitatav kasiinod!


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/blackjackworld.com/pages/aboutus.htm on line 1094
popup

Saate muljetavaldav boonus turvalisest online-kasiinost