Privaatsuspoliitika

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Kogu lugupidamise juures teie privaatsust, me ei vaja isikuandmeid, kui külastate blackjack77ee.com. Siiski, kui käigus kas tootega seotud uurimise või mõne tehingu käigus Saidil teie andmeid kaitstakse loata juurdepääsu ja teavitatakse teid sellest, kuidas andmeid kasutatakse. Avaldus allpool selgitatakse teabe tavasid kohapeal.

SCOPE

Avaldus hõlmab kõiki valdkondi blackjack77ee.com asub blackjack77ee.com (veebilehekülje). Teave, mis on saadud vastavalt andmete kogumise tavad sait on esitatud teavet üksikisikute blackjack77ee.com, mis on väljaspool kaubandus-, äri- või kutsetegevuse üksikisikute (Information).

Hüperlinke asub Saidi võib olla ja teistele internetilehekülgedele, sealhulgas, kuid mitte ainult saite liitunud blackjack77ee.com. blackjack77ee.com ei hoia mingit vastutust privaatsuspoliitika sisu teistele veebilehtedele. Soovitame vaadata privaatsuspoliitika tahes ettevõte enne kui otsustate saata või esitada oma isikuandmeid. Täpsemad andmed Saidi linke võib leida kasutustingimused kohapeal.

INFO

Teave me (blackjack77ee.com) koguda võib jagunevad kahte kategooriasse:

Jälgimine teavet, mis on kogutud, kui kasutaja sirvib saidi.

Isikuandmed on sätestatud kasutajate vabatahtlikult alusel.

Tracking Teave

Jälitusinformatsioon kogutud saidi automaatselt ja süstemaatiliselt. Teavet kogutakse vaadata saite aktiivsuse külastatud lehed, kulutatud aeg saidi ja saite külastajatest hüperlingitud.

Saidi kogub jälgimise teavet anonüümselt. Saidi ei seosta isikuandmeid neid andmeid.

Jälitusinformatsioon kogutud veebiserveri logid ja küpsiseid. Veebiserveri logid koguda andmeid tegevuse kohta veebilehel. Küpsis on lahutamatu teavet kasutatakse jälgimise, autentimisel ja säilitada eelkõige informatsioon Saidi kasutajatele (saidieelistusi jne). blackjack77ee.com lood korduskülastusi Saidi abiga küpsiseid. Külastaja arvutid on määratud küpsiseid, ilma koguda mis tahes isikuandmeid infot kasutaja arvuti, kui ei ole sätestatud kasutaja ise vabatahtlikult alusel.

Tracking teavet kasutatakse, et parandada saidi kujundus ja sisu analüüsides statistika külastuste.

Isiklik informatsioon

Autor Isikuandmed me tähenda kasutaja nimi, e-posti aadress ja ka täiendavat teavet, mis ei ole kohustuslik. Isikuandmed võib koguda mõned saidi lehekülgedel kui külastaja soovib küsida blackjack77ee.com küsimus online, tarkvara allalaadimisel või esitada tellimuse tellimus.

Lisaks Isikuandmed saab kogutud osana võistlus taotluse.

Isikliku info kasutatakse edendamine, halduse eesmärkidel, sealhulgas, kuid mitte ainult kontroll ja teatise võitjad.

Usage of Information

Esitatud teave Saidi kasutatakse pakkudes kasutajatele uue blackjack77ee.com teenuste ja / või reklaame, mis meie arvates huvi alla. Informatsioon võib jagada jooksul töötajate, vahendajate, sõltumatud töövõtjad või muu blackjack77ee.com seotud / mitteseotud ettevõtetele ja / või äripartnerid, kes tegutsevad nimel Site eesmärgiga täita ja / või veo tellimuse, tagasimakse või auhinna . Isikuandmeid ei jagata mitte blackjack77ee.com saite, kui peetakse vajalikuks, kui täites oma tehingu. blackjack77ee.com omab mingit vastutust privaatsuspoliitikaga teistele saitidele ja lehed see nende nõusolekul töödelda isikuandmeid konfidentsiaalset äriteavet arusaam, et see saab ja ei tohi kasutada muuks otstarbeks, välja arvatud, et täita oma konkreetsed ja otsene funktsioon.

Kasutaja tagasi e-posti aadresse kasutatakse saata vastused e-kirju ja küsimusi, mis samuti pakkuda uudiseid teenuste ja teavitama ekstra tutvustusi ja pakkumisi.

Isikuandmed võib näidanud, kui vajalik on kooskõlas seaduse või me heauskselt leida vajalike meetmete, st rakendada või rakendada Tingimused, et kaitsta õigusi, ohutust või vara blackjack77ee.com.

blackjack77ee.com ei välista võimalust osta / müüa oma / teiste ettevõtete vara aja jooksul. Tehingute omamoodi vaade külastajate isikuandmeid kui ettevõtte vara ainult. Lisaks saab edastada informatsiooni korral või kui blackjack77ee.com või kõikidele oma varadele ostetakse välja või kuulub likvideerimisele pankrotis.

Andmekaitse

Väga professionaalne turvalisuse süsteeme kasutatakse, et vältida volitamata juurdepääsu, säilitada andmete õigsust ning tagada õige teabe kasutamist. Süsteemid, mida kasutatakse selles kohas vastama hiljemalt turvastandarditele ja sisaldavad vajalikke elektroonilisi, füüsilise ja administratiivsed protseduurid, mis aitavad kaitsta kogutud teavet Internetis ja tagada ja kindlustada selle nõuetekohast kasutamist.

Siiski tingitud asjaolust, et puuduvad andmed võivad olla täiesti tasuta interneti, ei saa me garanteerida, et kõik andmed esitada meile siis täiesti turvaline ja ohutu. Kasutajad teabe omal vastutusel. blackjack77ee.com hindab pidevalt ja hindab võimeid uute tehnoloogiate pakkuda täiendavat kaitset teabe.

Juurdepääs isikuandmetele

Isikliku info edastatakse meile ei tohi kasutada või jagada ei ole sätestatud teisiti järgmise avalduse. Kui te ei soovi enam saada teavet blackjack77ee.com, siis klikkige siia, et lõpetada.

Õigus muuta Privaatsusavaldus

blackjack77ee.com hoiab ja jätab endale õiguse muuta käesoleva avaldus igal ajal. Muutused peavad olema tõhusad õigust üle postitad kohapeal. Viimati uuendatud 24. veebruar 2009. aastal muutusi ei toimunud teha aine käesoleva avaldus.

popup

Saate muljetavaldav boonus turvalisest online-kasiinost