Kasutustingimused

KASUTUSTINGIMUSED

NÕUSTUMINE

blackjack77ee.com (Site) on kättesaadav kõigile kasutajatele. Teave, dokumendid, viited ja tarkvara (materjalid) ja teenuste siin on kehtivad järgmised kasutustingimused. Juhul, kui kasutaja on alla 21, peab ta lugeda seda paberit juuresolekul vanema või seadusliku eestkostja. Juhul kui kasutaja või kasutaja vanema / eestkostja ei nõustu järgmiste tingimused, siis tuleb lõpetada Saidi nüüd. Lehekülge kasutades või mis tahes materjalide või teenuste, automaatselt nõus kasutustingimustega. blackjack77ee.com jätab endale õiguse muuta ja muuta kasutustingimusi oma äranägemise järgi. Kui jätkate saidi kasutamisel pärast mis tahes muudatuste kohta Kasutustingimused loetakse see märkida te nõustuda kõigi muudatustega. Lisaks sellele tuleb iga kasutamise materjalid, kohaldatakse kindlaid reegleid, allub ekstra tingimused, mida on kirjeldatud siin, kasutustingimusi. Kõik täiendavad ja ekstra tingimused on lisatud viitena arvesse järgmisi kasutustingimusi. Rikkumine mõni neist Kasutustingimused viib automaatse lõpetamise loa andmise ja juurdepääsu saidi ja kasutaja peab hävitama kõik allalaaditud või prinditud materjalid saidilt.

INTELLEKTUAALNE OMAND

Marks (mis hõlmavad logod, kaubamärkide ja teenindusmärkide) Saidil on omadused blackjack77ee.com või muu kolmandate isikutega. Iga kasutamine Marks kuulub Saidi kolmandale osapoolele on keelatud. Materjalid ja teenused blackjack77ee.com on kaitstud autoriõigusega ja muude seadustega intellektuaalomandi seega omavoliliselt kasutatud neid peetakse rikkumiseks sellised seadused. blackjack77ee.com kasutajad ei ole ühtegi otsest ega kaudset õigusi mingil patendid, autoriõigused, kaubamärgid või ärisaladus info puudutavad materjalid ja / või teenused. Iga kasutamine (nt uuesti kirjalikult, kopeerimine ja tõlkimine) teabe Saidil (nt dokumente ja fotosid) ilma kirjaliku loata sait on keelatud. Tahes mööbli teabe allpool ei ole toetuse või garanteeri ühtegi litsentsi mingil autoriõiguste ja patentide.

Saadan materjalide, informatsiooni, tehnika, ideid või kontseptsioone (Kommentaarid) Saidile, kasutaja nõustub ja tunnistab, et:

tagasiside ei sisalda konfidentsiaalset ja;

blackjack77ee.com ei tahtlikult või kohustub kohustust igasuguse otsese või kaudse konfidentsiaalsuse kohta tagasiside;

blackjack77ee.com on samuti õigus kasutada või avalikustada mis tahes tagasiside tahes eesmärgil on äranägemisel kogu maailmas;

tagasiside saanud vara blackjack77ee.com, ilma mistahes kohustus kasutajale;

blackjack77ee.com ei paku hüvitise maksmise tahes.

GARANTII JA LAHTIÜTLUSED

Sait pakub Kõik materjalid ja teenused "AS IS". BLACKJACKDOC.COM lahti kõigist otsestest või kaudsetest GARANTIID KAASA kuid mitte ainult GARANTIID TURUSTATAVUSE JA TEATUD EESMÄRK, ET täiel määral kohaldatav seadus. BLACKJACKDOC.COM ei saa ega ei garanteeri, et kas kohapeal; VÕI ÜKSKÕIK materjalid, vahendid teabe, toodete (sealhulgas tarkvara) ja / või teenuste teile kättesaadavaks või selle kaudu SITE; SERVERID; VÕI e-kirju SAADUD BLACKJACKDOC.COM on vabad viirustest ja / või muud harmfull KOMPONENDID BLACKJACKDOC.COM omab mingit vastutust ühegi KAHJU, mis võivad tekkida KASUTAMISE mälestise või mõne sisu, teave materjalide, toodete (sh SOFTWARE) ja / või teenuste teile kättesaadavaks või selle kaudu hoidla, sealhulgas, kuid mitte ainult juhuslikest, karistuslikest otseste, kaudsete, JA KAHJU, sealhulgas, kuid mitte ainult, KAHJU, mis võib tuleneda andmete kaotsimineku või kasumit, ISEGI KUI hoiatas SELLISTE KAHJU. KASUTAJAD on teadlik ja aktsepteerib, et kasutada selle saidi vaid enda riisikol.

Iga vigu sealhulgas tehniliste või muude, trükivigu või ebatäpsusi on võimalik. blackjack77ee.com jätab endale õiguse teha muudatusi Teenused ja Materjalid Saidil igal ajal ilma ette teatamata.

Materjalide ja / või teenuste Site võib olla aegunud ja blackjack77ee.com ei kohustu iganes ajakohastada selliseid materjale või teenuseid.

Kõik lingid kolmanda osapoole saidid ei ole kontrolli ega vastutust blackjack77ee.com.

blackjack77ee.com ei vastuta mingil moel muude veebisaitide mille võite pääseda ja olla seotud selle saidi kaudu. Lingid on sellel saidil on puhtalt mugavusest ja blackjack77ee.com ei hoia või tunnista ega aktsepteeri mingit vastutust sisu selliste veebisaitide.

INDEMNITY

Kasutajad nõus hüvitama ja hoidke blackjack77ee.com ja kõigi selle omanikud, tütarettevõtete, sidusettevõtete, co-brändikaaslasi, esindajate või teiste partneritega, ja töötajad igasugusest vastutusest, kaotus, nõude või nõudluse, sealhulgas mõistlikud õigusabikulud, mille on esitanud kolmas pool või mis tulenevad välja sisu kasutajad esitavad, postiga või edastada läbi Site (sealhulgas, kuid mitte ainult, mis tahes Kasutaja sisu), nende kasutamine Site, nende ühendamine Site, nende rikkumise kasutustingimused, või nende rikkumise muu isiku või üksuse seaduslikke õigusi.

popup

Saate muljetavaldav boonus turvalisest online-kasiinost